Privatumo politika

Įžanga

Šios Privatumo sąlygos paaiškina, kaip mes saugome šioje Svetainėje surenkamą lankytojų informaciją.

Ši informacija apie asmens duomenų rinkimą ir tvarkymą (Privatumo sąlygos) paaiškina, kaip mes apsaugome lankytojų informaciją, surinktą šioje Svetainėje (kaip nurodyta toliau). Šios Privatumo sąlygos apima tik konkrečios svetainės tinklapius, toliau tekste vadinami „šia Svetaine“.

Susisiekite:

Jeigu turite klausimų ar abejonių dėl Jūsų privatumo užtikrinimo, naudojantis šia Svetaine, susisiekite su Svetainės administratoriumi el. pašto adresu info@vidasblaskys.lt.

Asmens duomenų rinkimas ir tvarkymas

Norėdami naršyti Svetainėje Jūs neprivalote pateikti jokių asmeninių duomenų. Tačiau, šios Svetainės pagalba gali būti renkami asmeniniai duomenys, kuriuos lankytojai pateikia savo noru. Tokiu atveju (jei Svetainė naudojasi sistema ar programa, naudojama asmens duomenų tvarkymui įvairiems tikslams), atitinkamas asmens duomenų valdytojas prašys Jūsų sutikimo apdoroti Jūsų asmens duomenis, laikantis galiojančių asmens duomenų apsaugos įstatymų, o konkreti informacija apie asmens duomenų rinkimą ir tvarkymą bus pateikta prieš surenkant ir apdorojant bet kokius asmens duomenis.

Jokios specialios asmens duomenų kategorijos (ypatingi asmens duomenys) nėra renkamos ir tvarkomos šioje Svetainėje.

Prisijungimo informacija, slapukai (angl. cookies) ir sekliai (angl. web beacons)

Šioje Svetainėje išsaugoma standartinė prisijungimo informacija ir Jūsų IP adresas, naršyklės tipas ir kalba, prisijungimo dažnumas bei nukreipiančių svetainių adresai. Siekdami užtikrinti kokybišką Svetainės valdymą ir patogią navigaciją, mes arba trečiosios šalys, teikiančios paslaugas, galime naudoti slapukus (mažas tekstines rinkmenas, saugomas lankytojo naršyklėje) ar seklius (skaitmeninius paveikslėlius, leidžiančius stebėti lankytojų srautą tam tikroje svetainėje ir turinčius galimybę pasiekti tam tikrus slapukus), kurie padeda rinkti bendrus duomenis apie lankytoją. Mes nekaupiame ir nesaugome jokių asmeninių (neapskaitytų) slapukų. Mes turime prieigą tik kaupti duomenis apie slapukus funkciniais tikslais.

Socialinės medijos

Šioje Svetainėje gali būti talpinamos socialinės medijos priemonės bei paslaugos, leidžiančios Jums dalytis turiniu su kitais lankytojais (bendrai – „socialinės medijos priemonės“). Bet kokia Jūsų asmeninė ar kita informacija, pateikiama socialinės medijos priemone, gali būti skaitoma, kaupiama ir naudojama kitų tos socialinės medijos priemonės naudotojų, kurių mes iš dalies ar visiškai negalime kontroliuoti. Todėl mes nesame atsakingi už tai, kaip kiti lankytojai naudoja ar pasisavina bet kokią Jūsų asmeninę ar kitą socialinės medijos priemone pateikiamą informaciją.

Informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pakeitimai

Mes pasiliekame teisę laikas nuo laiko keisti ar koreguoti šias Privatumo sąlygas savo nuožiūra. Šio tinklapio viršuje visada galite matyti, kada Privatumo sąlygos buvo keistos paskutinį kartą ir nuo kada atnaujinta jų versija įsigalioja Jums ir Jūsų informacijai šioje Svetainėje. Rekomenduojame reguliariai peržiūrėti Privatumo sąlygas, kad žinotumėte, kaip yra saugomi Jūsų pateikiami duomenys.

Vaikų privatumo apsauga

Mes suprantame, kaip svarbu yra apsaugoti vaikų privatumą internete. Ši Svetainė nėra skirta 16 ir jaunesnio amžiaus vaikams. Nesiekiame rinkti ir naudoti informacijos apie jokį 16 metų ir jaunesnio amžiaus asmenį.